Kompleksowe usługi elektryczne i antykradzieżowe

Domofony i wideodomofony

Jesteśmy partnerami firmy ACO.  

Ze swoją ofertą wychodzimy do indywidualnych klientów oraz nowoczesnego budownictwa wielomieszkaniowego. W swojej pracy wykorzystujemy nowatoskie i niespotykane u innych rozwiązania firmy ACO. Jak partner ACO mamy dostęp do najnowszych rozwiązać i pełne wsparcie producenta.

Oferujemy montaż i serwis domofonów oraz wideodomofonów a rozwiązania, które stosujemy charakteryzują się trwałością i funkcjonalnością.

Jako firma posiadamy duże doświadczenie w instalacji domofonów i wideodomofonów w budownictwie wielomieszkaniowym.

Wyszystkei osoby zainteresowane montażem i serwisem domofonów i wideodomofonów z terenów województwa śląskiego zapraszamy do współpracy. W szczególności firmy i klientów indywidualnych z takich miast jak Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Zabrze, Będzin, Czeladź, Katowice, Gliwice, Ruda Śląska, Mikołów, Tychy, Rybnik, Sosnowiec, Tarnowskie Góry i innych.

Partnerzy firmy Rodor System Chorzów:

Firma | Referencje | Oferta | Bramki antykradzieżowe | Realizacje | Kontakt
2020 © Rodor System Chorzów - Instalacje elektryczne, monitoring, bramki antykradzieżowe, domofony, alarmy, instalacje odgromowe na Śląsku w Katowicach, Chorzowie, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich, Mysłowicach, Gliwicach i innych miastach górnego Śląska. Zapraszamy do współpracy.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net