Kompleksowe usługi elektryczne i antykradzieżowe

Automatyka bram i systemy parkingowe CAME

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Came Polska. Oferujemy kompleksową instalację automatyki do bram różnego typu oraz niezawodne systemy parkingowe.

Dzięki nowoczesnym technologią opracowanym przez firmę Came w branży automatyki domowej i budowlane, która jest wiodącą marką w branży, jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania w zakresie automatyzacji, kontrolowania i zabezpieczania przestrzeni mieszkalnych, publicznych i miejskich dobierając do każdego zlecenia odpowiednie rozwiązania.

Oprócz montażu oferujemy serwis już istniejącej automatyki do bram i systemów parkingowych.

Automatykę do bram Came i systemy parkingowe Came oferujemy na terenia cełego kraju lecz ze względu na lokalizację Naszej firmy, montaż automatyki do bram Came i systemy parkingowe Came oferujemy głównie na terenie całego woj. śląskiego czyli w takich miastach jak Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Zabrze, Będzin, Czeladź, Katowice, Gliwice, Ruda Śląska, Mikołów, Tychy, Rybnik, Sosnowiec, Częstochowa, Żory, Rybnik, Pszczyna, Tarnowskie Góry i innych.

Zapraszamy do współpracy.

Partnerzy firmy Rodor System Chorzów:

Firma | Referencje | Oferta | Bramki antykradzieżowe | Realizacje | Kontakt
2020 © Rodor System Chorzów - Instalacje elektryczne, monitoring, bramki antykradzieżowe, domofony, alarmy, instalacje odgromowe na Śląsku w Katowicach, Chorzowie, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich, Mysłowicach, Gliwicach i innych miastach górnego Śląska. Zapraszamy do współpracy.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net